Co wyróżnia DJ’ów, Wodzirejów i Animatorów z NeutrinoBand?

 

Cały czas rozkręcamy imprezę

Muzyką, słowem, zabawami, konkursami i swoją niekończącą się pozytywną energią. Uśmiechamy się ciągle, gramy, śpiewamy, tańczymy. Wyjątkowa atmosfera i dobry nastrój udzielają się wszystkim uczestnikom imprezy!

Scenariusz imprezy zgodny z Waszymi życzeniami

Zawsze ustalamy z Wami szczegółowy scenariusz imprezy, abyście otrzymali dokładnie to, czego oczekujecie – odpowiednie prowadzenie, zgodny z życzeniami repertuar, ilość i rodzaj zabaw czy konkursów. Na imprezy dla dzieci dajemy Wam wybór kilku ciekawych scenariuszy tematycznych.

Elegancki bankiet czy wesoła biesiada?

Wybieracie spośród kilkudziesięciu możliwych scenariuszy imprez ten, który najbardziej Wam odpowiada. Tworzymy idealnie dopasowany klimat, w zależności od charakteru imprezy, jej rangi, prestiżu, miejsca czy zaproszonych gości.

Śpiewający DJ-e

To ważne. DJ, który śpiewa – lepiej prowadzi imprezę, staje się ciekawszy w odbiorze. Dzięki temu znakomicie zaintonuje „Sto lat” lub pomoże komuś w karaoke.

Gramy prawie wszystkie gatunki muzyczne

Gusta uczestników imprezy są różne – jesteśmy na to przygotowani. Zagramy i oberka, i walca angielskiego, disco czy bluesa. Na życzenie gramy koncerty szantowe, biesiadę przy stołach z akordeonem, organizujemy karaoke.

Bogaty repertuar

DJ-e są do Waszej dyspozycji zawsze z bardzo bogatym repertuarem. Puszczą dokładnie to, czego sobie życzycie w niezastąpionym, oryginalnym brzmieniu. Na imprezie z DJ-em jest zawsze wodzirej, który poprowadzi uzgodnione wcześniej zabawy czy konkursy.

Dobra zabawa – to nasza pasja

Po prostu to kochamy. Każdy kocha dobrą, udaną zabawę. Zadbamy o Was niezależnie od tego czy lubicie szaleństwo na parkiecie czy miłe towarzystwo przy stoliku i świetną muzykę w tle.

Uczymy naszych tańców

To już tradycja. Uczymy uczestników imprezy, zarówno dzieci jak i dorosłych, któregoś z opracowanych przez nas kilku układów choreograficznych i bawimy się wraz z Wami. To jeden z punktów programu, który najdłużej zostanie w pamięci.

Prowadzone przez nas zabawy są ciekawe

Wszystkie atrakcje są ciekawe, oryginalne i podawane z klasą i taktem. Rozweselamy Was i Waszych gości, zachęcamy do aktywnego udziału. Konkursy prowadzimy w stylu kabaretowym, dzięki czemu uczestnicy śmieją się do łez. Wszystko zgodnie ze scenariuszem – spełniamy Wasze życzenia. Zawsze wybieracie jakie i ile zabaw będzie, spośród około stu dostępnych.

Nie pijemy alkoholu

Nawet na imprezach, gdzie jest on normalnie serwowany. Gwarantuje to trzeźwe i profesjonalne podejście do zadań, które nam powierzacie.

Gdy inni wykonawcy odpoczywają – my gramy

Muzyka jest cały czas – nawet w czasie gorących posiłków. Będziecie pod koniec imprezy zbierać same gratulacje, gdyż goście wybawią się na całego.

NEUTRINOband to ludzie z pasją

Kochający muzykę i dobrą zabawę. Tę pasję widać, atmosferę czuć – jest to fenomen pozwalający każdą Waszą imprezę z nami zaliczyć do udanych.