DJ, Wodzirej, Animator na udane przyjęcie weselne

 

Przyjęcie weselne to niepowtarzalne święto. Na pewno chcecie aby było ze wszech miar wyjątkowe. Aby wspomnienie o nim było wiecznie żywe w pamięci Waszych gości. Po latach być może powiedzą: to było najlepsze wesele w moim życiu, nigdy tak się nie bawiłem. Kluczem jest tu stworzenie niesamowitej atmosfery i odpowiednie poprowadzenie wesela. DJ i wodzirej na Waszym weselu mają nie tylko grać…

Stworzymy unikalny klimat – moment w którym czas zatrzyma się w upojnej zabawie. Przez ponad 20 lat nauczyliśmy się tej specyficznej sztuki – rozgrzewania do czerwoności przyjęć weselnych. Nauczymy gości wesołych układów tanecznych, poprowadzimy zabawy i konkursy, dzięki czemu wszyscy wybornie będą się bawić. Zrobimy to na poważnie, wytwornie lub w stylu iście kabaretowym – tak jak sobie zażyczycie.

Wspólnie z Wami omówimy program wesela tak, żeby dokładnie trafić w oczekiwania, zarówno Wasze, jak i Waszych gości. Będziecie mieli pewność, że TO przyjęcie weselne – dla Waszych rodzin, znajomych i przyjaciół – będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju.

Popatrzcie jak wygląda wesele w Waszych marzeniach, opowiedzcie nam o tym, a Neutrino Band zrealizuje te wizje.

 

 

 

Opinie klientów:

Izabela i Piotr - opinie klientów przyjecie weselneSerdeczne podziękowania za zorganizowanie naszego jedynego, najważniejszego dnia, jakim było nasze przecudowne wesele, dla całej Agencji Neutrino. (…) Duże ukłony w stronę Pana Adama za fantastyczne poczucie humoru i całej ekipy – są bardzo elastyczni i bawią tak super wszystkich gości, że aż nie da się tego opisać – trzeba to po prostu przeżyć i zobaczyć na własne oczy. A konkurs HELOWY był po prostu the best 🙂 Co warto podkreślić to to, iż ekipa nie pije alkoholu w czasie całego wesela, jest to rzadkością i należy o tym pamiętać 🙂 decydując się na jakiegokolwiek DJ’a… a od Neutrino Band dostaliśmy to na piśmie… Jest tylko jedno zastrzeżenie – szkoda, że wesele tak krótko trwało! :))))))))))))))))))))

Izabela i Piotr, 16.05.2009


 

Karolina i Marcin Maciejewscy - opinie klientów - przyjęcie weselneDzień 14 sierpnia 2010 r. był najcudowniejszym dniem jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć, a to m. in. dzięki firmie Neutrino 🙂 (…) Ukłony w stronę naszych DJ-ów, bawili wszystkich kapitalnie do białego rana, a zabawy były przednie. No i nie omieszkamy wspomnieć o super tańcu „Hey Babe” 🙂 Atmosfera fantastyczna, uśmiechy nie znikały z twarzy. (…) Jesteście the best w każdym calu. Agencję Neutrino możemy polecić wszystkim, którzy chcą swój ślub i wesele pamiętać do końca życia. Pozdrowienia i buziaki.

Karolina i Marcin Maciejewscy, 14.08.2010


Marta i Piotr - opinie klientów - przyjęcie weselneChcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji najważniejszego dnia w naszym życiu. (…) Pan Adam i Dj Andree są nieocenieni, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego wesela. Poprowadziliście je tak, że nasi goście cały czas nam mówią, że nie byli na lepszym weselu i prawdopodobnie już nie będą 🙂 Naprawdę wielkie, wielkie DZIĘKUJEMY!

Marta i Piotr, 12.06.2010