Menu



 
18 lat na scenie, poprowadzonych ponad: 180 imprez firmowych, 580 przyjęć weselnych, 220 bankietów i dancingów, 190 koncertów i 1120 imprez szkolnych
 wesela
 imprezy firmowe
 imprezy rodzinne
 imprezy szkolne





Zespół muzyczny i DJ-e na udane wesele

Wesele to niepowtarzalne święto. Na pewno chcecie aby było ze wszech miar wyjątkowe. Aby wspomnienie o nim było wiecznie żywe w pamięci Waszych gości. Po latach być może powiedzą: to było najlepsze wesele w moim życiu, nigdy tak się nie bawiłem. Kluczem jest tu stworzenie niesamowitej atmosfery. Zespół muzyczny na Waszym weselu ma nie tylko grać.

Stworzymy unikalny klimat – moment w którym czas zatrzyma się w upojnej zabawie. Przez lata nauczyliśmy się tej specyficznej sztuki - rozgrzewania do czerwoności przyjęć weselnych. Nauczymy gości wesołych układów tanecznych, poprowadzimy zabawy i konkursy, dzięki czemu wszyscy wybornie będą się bawić. Wspólnie z Wami omówimy program tak, żeby dokładnie trafić w oczekiwania. Będziecie mieli pewność, że wesele - dla Waszych rodziny i przyjaciół - będzie przeżyciem jedynym w swoim rodzaju.

Popatrzcie jak wygląda wesele w Waszych marzeniach, a zespół weselny Neutrino Band i DJ-e zrealizują te wizje.



Zespół weselny NeutrinoBand - Pani Młoda zechciała zaśpiewać z nami - ślub, wesele, zespół weselny Warszawa, Band Wesele z Neutrino Band - Adam Jakubiak zabawia gości weselnych przy stołach - mazowieckie, dj, zespol, poprowadzi Tuż po ślubie NeutrinoBand wita Parę Młodą na sali weselnej marszem - kapela, orkiestra, wodzirej, impreze Zabawa góralska - goście weselni świetnie się bawią gdy prowadzi NeutrinoBand - zespoły weselne, muzyczne, oprawa muzyczna, Piasecznie Kolorowe światła, dobra muzyka, znakomity wodzirej i zadowoleni goście. NeutrinoBand - dobry zespół, weselach, muzyka weselna, Warszawie Zespół na wesela Neutrino Band - występ - Polska Gala Ślubna - dancing, do wynajęcia, granie, mazowieckim NeutrinoBand - nasi DJ -e i wodzireje rozkręcają zabawy weselne - śpiewanie, wodzirej, weselny, tani Przyjęcie weselne z niespodziankami - wybuchowy balon. Neutrino Band - prezenter, disc jockey, didżej, nie drogi Kapela NeutrinoBand i nauka tańca - uczymy wesołych układów tanecznych - dee jay, dj weselny, najlepszy Neutrino Band - śmieszna zabawa weselna - nagłośnienie, Piaseczno, Konstancin, Nadarzyn, Falenty, znany DJ Andree z NeutrinoBand tańczy z Panią Młodą - Lesznowola, Grójec, Góra Kalwaria, Adam Jakubiak, niezawodny NeutrinoBand - zespół muzyczny i DJ'e, którzy wiedzą co to dobra zabawa - Warka, Pruszków, Płochocin
 • Zespół weselny NeutrinoBand - Pani Młoda zechciała zaśpiewać z nami - ślub, wesele, zespół weselny Warszawa, Band
 • Wesele z Neutrino Band - Adam Jakubiak zabawia gości weselnych przy stołach - mazowieckie, dj, zespol, poprowadzi
 • Tuż po ślubie NeutrinoBand wita Parę Młodą na sali weselnej marszem - kapela, orkiestra, wodzirej, impreze
 • Zabawa góralska - goście weselni świetnie się bawią gdy prowadzi NeutrinoBand - zespoły weselne, muzyczne, oprawa muzyczna, Piasecznie
 • Kolorowe światła, dobra muzyka, znakomity wodzirej i zadowoleni goście. NeutrinoBand - dobry zespół, weselach, muzyka weselna, Warszawie
 • Zespół na wesela Neutrino Band - występ - Polska Gala Ślubna - dancing, do wynajęcia, granie, mazowieckim
 • NeutrinoBand - nasi DJ -e i wodzireje rozkręcają zabawy weselne - śpiewanie, wodzirej, weselny, tani
 • Przyjęcie weselne z niespodziankami - wybuchowy balon. Neutrino Band - prezenter, disc jockey, didżej, nie drogi
 • Kapela NeutrinoBand i nauka tańca - uczymy wesołych układów tanecznych - dee jay, dj weselny, najlepszy
 • Neutrino Band - śmieszna zabawa weselna - nagłośnienie, Piaseczno, Konstancin, Nadarzyn, Falenty, znany
 • DJ Andree z NeutrinoBand tańczy z Panią Młodą - Lesznowola, Grójec, Góra Kalwaria, Adam Jakubiak, niezawodny
 • NeutrinoBand - zespół muzyczny i DJ'e, którzy wiedzą co to dobra zabawa - Warka, Pruszków, Płochocin

Filmy - Zespół

example2 example2 example2 Wesele Karoliny i Rafała Wesele Patrycji i Łukasza Wesele Evy i Andrzeja

example2 example2 example2 Wesele Kasi i Artura cz.1 Wesele Kasi i Artura cz.2 Wesele Kasi i Artura cz.3


Opinie klientów:

Serdeczne podziękowania za zorganizowanie naszego jedynego, najważniejszego dnia, jakim było nasze przecudowne wesele, dla całej Agencji Neutrino. (...) Duże ukłony w stronę Pana Adama za fantastyczne poczucie humoru i całego zespołu - są bardzo elastyczni i bawią tak super wszystkich gości, że aż nie da się tego opisać - trzeba to po prostu przeżyć i zobaczyć na własne oczy, a konkurs HELOWY był po prostu the best :-) Co warto podkreślić to to, iż zespół nie pije alkoholu w czasie całego wesela, jest to rzadkością i należy o tym pamiętać :-) decydując się na jakikolwiek zespól muzyczny... a od Neutrino dostaliśmy to na piśmie... Jest tylko jedno zastrzeżenie - szkoda, że wesele tak krótko trwało! :))))))))))))))))))))

Izabela i Piotr, 16.05.2009

Dzień 14 sierpnia 2010 r. był najcudowniejszym dniem jaki mogliśmy sobie tylko wymarzyć, a to m. in. dzięki firmie Neutrino:) (...) Ukłony w stronę naszych DJ-ów, bawili wszystkich kapitalnie do białego rana, a zabawy były przednie. No i nie omieszkamy wspomnieć o super tańcu Andree i Krzysia :) Atmosfera fantastyczna, uśmiechy nie znikały z twarzy. (...) Jesteście the best w każdym calu. Agencję Neutrino możemy polecić wszystkim, którzy chcą swój ślub i wesele pamiętać do końca życia. Pozdrowienia i buziaki.

Karolina i Marcin Maciejewscy, 14.08.2010


Chcieliśmy serdecznie podziękować za pomoc w organizacji najważniejszego dnia w naszym życiu. (...) Pan Adam i Dj Andree są nieocenieni, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego wesela. Poprowadziliście je tak, że nasi goście cały czas nam mówią, że nie byli na lepszym weselu i prawdopodobnie już nie będą :) Naprawdę wielkie wielkie DZIĘKUJEMY

Marta i Piotr, 12.06.2010






Oferta

Umówcie się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie, na którym zapoznacie się z pełną ofertą NEUTRINOband – zespołu muzycznego i DJ-ów. Usiądziecie w wygodnym fotelu i przy kawie obejrzycie i wybierzecie tę wersję scenariusza wesela, która w pełni spełnia Wasze oczekiwania.

To Wasz dzień i właśnie dlatego spełniamy Wasze życzenia i marzenia – wszystko realizo- wane jest zgodnie z życzeniami – od samego początku wesela aż do ostatniego tańca. Wasi goście i Wy jesteście zadowoleni i szczęśliwi, a to dla nas najlepsza nagroda i satysfakcja.

NEUTRINOband daje Wam gwarancję na piśmie – żadnych podwyżek w dniu wesela – stała cena, niezależnie od tego jak wcześnie podpiszecie umowę. Także to, że zespół nie będzie spożywał w czasie imprezy alkoholu.

Zarezerwujcie termin już dziś – będziecie mieli więcej czasu na dopracowanie szczegółów.

Zadzwońcie, umówcie się na spotkanie – to nic nie kosztuje.

Sprawdź Cennik

Szczegóły techniczne


Skład Zespołu NEUTRINO band
 • Alicja – wokalistka, gra również na instrumentach perkusyjnych. Głos kobiecy, delikatny, ale potrafi być z pazurem.
 • Karol – wokalista, gra na akordeonie, gitarze, instrumentach perkusyjnych. Zadziwia niezwykłym głosem i jego wielokrotnym podobieństwem do wykonań oryginalnych.
 • Adam – wokalista, wodzirej, konferansjer, DJ. Gra na akordeonie, klawiszach, gitarze. Zaskakuje poczuciem humoru, zwłaszcza podczas prowadzonych konkursów weselnych czy oczepin.
Skład DJ-ów:
 • Andrzej – DJ, wodzirej, wokalista, muzyk. Gra na gitarze. Znakomicie i żywiołowo prowadzi każdą imprezę, z humorem i pasją konferansjera. Potrafi szybko zjednać sobie gości weselnych, którzy od razu chętniej się bawią.
 • Krzysztof – DJ, wodzirej. Jego pomysłowość czasem zaskakuje, a wesoła osobowość sprawia, że nie da się go nie lubić. Świetnie uczy gości naszych śmiesznych układów tanecznych.

Gdzie gramy?
Oprawa muzyczna wesel przez Zespół Neutrino Band i DJ'ów w promieniu 100 km od Warszawy. Województwo Mazowieckie. Główne miejscowości, w których gramy to: Warszawa, Piaseczno, Konstancin, Pruszków, Błonie, Płochocin, Brwinów, Ożarów Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki, Łomianki, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Radzymin, Wołomin, Marki, Ząbki, Sulejówek, Mińsk Mazowiecki, Grójec, Góra Kalwaria, Warka.
Repertuar:
Repertuar składa się z utworów zarówno polskich jak i zagranicznych - w kilku językach. Zawsze jest dostosowany do Waszych życzeń. Jeśli wybranego utworu nie mamy w repertuarze, opracowujemy go specjalnie dla Was lub DJ odtworzy w wykonaniu oryginalnym – tak jak wolicie.

Zapytajcie o więcej. Opowiedzcie nam o swoich marzeniach.

Adam Jakubiak
tel. +48 501 019 334
kontakt@neutrinoband.pl
GG: 5744764 5744764
Skype: AdamJakubiak.pl Mój stan

Biuro:
Orężna 11A,
05-501 Piaseczno

Zarezerwuj termin już dziś

Imię i Nazwisko

*

Adres e-mail

*

Telefon

*

Treść wiadomości




© NeutrinoBand Adam Jakubiak - od 1996 r.