Menu 
18 lat na scenie, poprowadzonych ponad: 180 imprez firmowych, 580 przyjęć weselnych, 220 bankietów i dancingów, 190 koncertów i 1120 imprez szkolnych
 wesela
 imprezy firmowe
 imprezy rodzinne
 imprezy szkolne

Co wyróżnia Zespół NeutrinoBand i DJ-ów?


Cały czas rozkręcamy imprezę.
Muzyką, słowem, zabawami, konkursami i swoją niekończącą się pozytywną energią. Uśmiechamy się ciągle, gramy, śpiewamy, tańczymy. Pozytywna atmosfera i dobry nastrój udzielają się wszystkim gościom!

Scenariusz imprezy zgodny z Waszymi życzeniami.
Zawsze ustalamy z Wami szczegółowy scenariusz imprezy, abyście otrzymali dokładnie to, czego oczekujecie – odpowiednie prowadzenie, zgodny z życzeniami repertuar, ilość i rodzaj zabaw czy konkursów.

Elegancki bankiet czy wesoła biesiada?
Wybieracie spośród kilkudziesięciu gotowych scenariuszy imprez ten, który najbardziej Wam odpowiada. Tworzymy idealnie dopasowany klimat, w zależności od charakteru imprezy.

Cały zespół śpiewa. DJ-e też...
To ważne. Usłyszycie zróżnicowane głosy męskie i żeńskie, chórki, śpiewanie na dwa i na trzy głosy. Do tego naśladujemy charakterystyczne głosy, jak Louis Armstrong, Stachursky czy Feel. DJ-e również znakomicie zaintonują "Sto lat" lub pomogą komuś w karaoke.

Gramy prawie wszystkie gatunki muzyczne.
Gusta uczestników imprezy są różne – jesteśmy na to przygotowani. Zagramy i oberka, i walca angielskiego, disco czy bluesa. Na życzenie gramy koncerty szantowe, biesiadę przy stołach, organizujemy karaoke.

Jeśli wolicie oryginalne wykonania...
Wtedy DJ-e są do Waszej dyspozycji z bardzo bogatym repertuarem. Puszczą dokładnie to, czego sobie życzycie w niezastąpionym, oryginalnym brzmieniu. Na imprezie z DJ-em jest zawsze wodzirej, który poprowadzi uzgodnione wcześniej zabawy czy konkursy.

Dobra zabawa – to nasza pasja
Po prostu to kochamy. Każdy kocha dobrą, udaną zabawę. Zadbamy o Was niezależnie od tego czy lubicie szaleństwo na parkiecie czy miłe towarzystwo przy stoliku i świetną muzykę w tle.

Uczymy naszych tańców.
To już tradycja. Uczymy Was i gości któregoś z opracowanych przez nas kilku układów choreograficznych i bawimy się wraz z Wami. To jeden z punktów programu, który najdłużej zostanie w pamięci.

Prowadzone przez nas zabawy są ciekawe.
Wszystkie atrakcje są ciekawe, oryginalne i podawane z klasą i taktem. Rozweselamy Was i Waszych gości, zachęcamy do aktywnego udziału. Konkursy prowadzimy w stylu kabaretowym, dzięki czemu uczestnicy śmieją się do łez. Wszystko zgodnie ze scenariuszem – spełniamy Wasze życzenia. Zawsze wybieracie jakie i ile zabaw będzie spośród około stu.

Nie pijemy alkoholu.
Gwarantuje to trzeźwe i profesjonalne podejście do zadań, które nam powierzacie.

Gdy inne zespoły odpoczywają – my gramy.
Muzyka jest cały czas – nawet w czasie gorących posiłków. Będziecie pod koniec imprezy zbierać same gratulacje, gdyż goście wybawią się na całego.

NEUTRINOband i DJ-e to ludzie z pasją.
Kochający muzykę i dobrą zabawę. Tę pasję widać, atmosferę czuć – jest to fenomen pozwalający każdą Waszą imprezę z nami zaliczyć do udanych.

Adam Jakubiak
tel. +48 501 019 334
kontakt@neutrinoband.pl
GG: 5744764 5744764
Skype: AdamJakubiak.pl Mój stan

Biuro:
Orężna 11A,
05-501 Piaseczno

Zarezerwuj termin już dziś

Imię i Nazwisko

*

Adres e-mail

*

Telefon

*

Treść wiadomości
© NeutrinoBand Adam Jakubiak - od 1996 r.